KONST / Litografier / Färglitografi 13714112
nr 1371 4112
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, "Filmen", EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad -64. Motivet: 31x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:41:31
3/1 19:53:33
600 kr
4/1 15:32:42
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe